ספר לילדים-ארץ הכל מותר לי

שמעתם על "ארץ הכל מותר לי"? איזה ילד לא ירצה לגור בארץ שכזו? ארץ שבה אין חוקים וכללים, אין אסור וצריך…

גם עומר, גיבור הספר "ארץ הכל מותר לי" רצה להפטר מכל ה"אסורים" וה"צריכים", עומר יוצא למסע חווייתי עם פיית המשאלות, ומבקר ב "ארץ הכל מותר לי", שם נתקל עומר בחוויות שגורמות לו להבין את חשיבות החוקים והכללים בחיינו.

הספר "ארץ הכל מותר לי" משלב מציאות ודמיון, ומזמן שיחה עם הילדים על החוקים והכללים, והסיבות מאחורי כל חוק וכלל. בעקבות הספר ניתן ליצור ביחד עם הילדים את ספר החוקים והכללים של הבית או הגן.

מתנה נפלאה ואיכותית לילדים/נכדים/אחיינים… מומלץ להורים ולגננות, ולמורות בכתות א'-ב'.

ניתן לרכוש ברכישה מרוכזת במחיר מיוחד, לכתות ולגנים. מצויין כמתנה לימי הולדת, תחילת שנה, יום המשפחה וכו'. 

מתאים לגילאי 3-8.

איך הספר נולד?

 

במסגרת סדנה לילדים שהעברתי בבית ספר, חיפשתי פעילות בנושא חוקים וגבולות. רציתי ליצור עם הילדים את חוקי הקבוצה מתוך הבנה של חשיבות חוקים בחיינו. חיפשתי באינטרנט רעיונות, ולא מצאתי בדיוק מה שחיפשתי. יצאתי לריצה, שמהווה עבורי סוג של מדיטציה שבה עולים לי רעיונות יצירתיים. תוך כדי הריצה התגבש לי הסיפור בראש. הגעתי הביתה, התיישבתי מול המחשב, וכך נולד הספר…

למה הספר כל-כך חשוב?

חוקים וכללים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. בכל מסגרת חברתית ישנם חוקים וכללים: במקום העבודה, בבית הספר, במשפחה.

אצל ילדים נושא החוקים והכללים מורכב- מצד אחד הם ממש לא אוהבים שאומרים להם מה לעשות ומתי, לא אוהבים את כל ה"אסורים" וה"צריכים", ומצד שני חוקים וכללים מגדירים גבולות ונותנים לילדים בטחון.

הספר "ארץ הכל מותר לי" עוסק בנושא החוקים והכללים בחיינו ומקרב אותם לעולם הילדים. דרך דוגמאות הלקוחות מעולמם של הילדים, מבינים הילדים את חשיבות החוקים והכללים.

הספר מזמן שיח על החוקים והכללים בבית, מה המשמעות והחשיבות של כל חוק, וביחד ניתן לחשוב על חוקים וכללים שחשובים לנו בבית.

כשהילדים שותפים לבניית החוקים והכללים, יש להם יותר תחשות מחוייבות ואחריות והכל בצורה משתפת ומכבדת.

כתבו לי –

"כל כך הרבה זמן חיפשתי ספר שמעביר מסר כה חשוב לילדים בצורה חווייתית ומהנה. הורים ואנשי חינוך מתמודדים יום יום, לעיתים בהרבה מלל ובהטפות, על-מנת להבהיר לילדים את חשיבותם של הכללים, והספר הזה מאפשר להעביר את אותם מסרים בדרך נעימה, מכבדת ומעודדת שיח. .

מרגש לקרוא את הספר ולחוות איך מיכל מצליחה להעביר לילדים את ההבנה  וההיגיון שבחוקים ומתוך כך את  ההבנה הזאת שמסייעת להם לקבל  וליישם ממקום הרבה יותר מכבד ומבין.

ממליצה בחום על הספר" (רחל כהנים, יועצת חינוכית)

הרצאות וסדנאות

רוצים גם אתם להגביר את האושר בחייכם?
לקבל כלים איך לגדל ילדים מאושרים?

לקוחות מספרים