הורים מחנכים לאושר

הדרכות הורים, הרצאות וסדנאות להגברת האושר המשפחתי

להיות הורה זהו אחד התפקידים החשובים והמאתגרים, שאף אחד לא מלמד ומכשיר אותנו אליו. כשנולד הילד הראשון, הוא מגיע ללא הוראות הפעלה, ולא מקבלים אותן גם בילד השני, והשלישי…
אנחנו ההורים מנסים לעשות את המיטב, שומעים עצות מחברים ומשפחה, מחפשים מידע באינטרנט, ומרוב גישות ושיטות שונות, יש הרבה בלבול ואיבוד הבטחון בהורות.
בפעילויות שלי עם ההורים אני עוזרת להם לעשות סדר "בבלאגן", לחזק את הבטחון שלהם כהורים ונותנת מצפן שיראה לכם את הדרך הנכונה לגדל ילדים מאושרים ומצליחים. 
למפגשים עם ההורים אני מביאה איתי נסיון וידע של כמעט 30 שנים בתחום החינוך, וכן ידע וכלים שרכשתי בלימודי הדרכת הורים ואימון אישי משפחתי.

מטרת המפגשים:

  • ליצור אווירה נעימה ורגועה בבית
  • לשפור את הקשרים בין בני הבית
  • להגביר את האושר האישי והמשפחתי

הדרכות הורים פרטניות

 

במפגשי הדרכה אישיים תקבלו הדרכה המותאמת לכם ולאתגרים המשפחתיים שלכם. ביחד נזהה את האתגר איתו אתם מתמודדים, נבין את צרכי הילדים והסיבות להתנהגותם, ותקבלו כלים פשוטים ליישום, שיביאו לכם תוצאות מהירות של שינוי. כמות המפגשים משתנה, ומותאמת לצורכיכם. לפעמים גם מפגש אחד יוצר שינוי גדול…

לבחירתכם מפגשים פרונטליים או בזום. 

עם מה תצאו מההדרכה?

  • חיזוק הבטחון שלכם בהורות וחיבור מחדש לאינטואיציה
  • הבנה טובה יותר של צרכי הילדים והתנהגותם
  • כלים ליצירת אווירה טובה ונעימה בבית
  • כלים לשיפור מערכות יחסים בתוך הבית

סדנאות

סדנאות חווייתיות ומעשירות המשלבות רקע תאורטי עדכני עם כלים פשוטים ליישום שמביאים לתוצאות מהירות. מתקיימות פרונטלית או בזום.

משפחה 18

"מלב אל לב" תקשורת מעצימה

יש בבית מריבות ומתחים בין בני המשפחה? רוצים לחזק את הקשרים וליצור אווירה טובה יותר בבית? סדנה חווייתית שתתן לכם עקרונות וכלים לתקשורת מעצימה.

לפרטים
משפחה מול מחשב4

הורות במאה ה- 21

הורות במאה ה-21 שונה ממה שהכרנו. לילדי דור האלפא צרכים והתנהגויות ייחודיים. מה חשוב וצריך כדי להקנות להם מיומנויות שידרשו להם להצלחה בחיים?

לפרטים
משפחה 19

ארגז כלים למשפחה מאושרת

אושר פנימי מסייע לנו לנתמודד עם אתגרים ומחזק את החוסן הנפשי שלנו. הסדנה תקנה לכם ידע וכלים מוכחים מחקרית להגברת האושר בחייכם ובחיי ילדכם

לפרטים

הרצאות

הרצאות מעשירות להורים המשלבות רקע תאורטי עדכני עם כלים מעשיים ליישום מיידי בחיי היום יום.
ההרצאות מתקיימות במתנס"ים, בזום, וכן ניתן להזמין אותם לסלון ביתכם, או לגן/כתה של ילדכם. 

רוצים גם אתם להגביר את האושר בחייכם?
לקבל כלים איך לגדל ילדים מאושרים?

לקוחות מספרים