הקסם שב EMF

תארו לעצמכם שיש לכם איזה קושי – בעיה במערכת יחסים, תחושת אי שקט או חוסר אנרגיה, חרדה ממבחנים – אתם באים לחדר נעים ומזמין, נשכבים על מיטת טיפולים, נחים או ישנים, ואחרי שניים שלושה מפגשים אתם מרגישים יותר טוב – רגועים יותר, דברים מתבהרים לכם, מצליחים להתמודד בהצלחה במערכות יחסים. הזוי, נכון? אמרתי לכם…

במשך יותר מעשר שנים אני מלווה אנשים בתהליכי צמיחה ושינוי בשיטות שונות. אחת השיטות היא שיטה מדהימה ואפקטיבית, שיוצרת שינוי ללא כל מאמץ. הבעיה היחידה עם שיטה זו, היא שמאוד קשה להסביר אותה. היא כל-כך לא הגיונית, שקשה להציע אותה לאחרים.

מי שמכיר אותי יודע שאני לא באמת הזויה, או מוזרה – אני רציונלית, שתי רגליים על הקרקע, ויחד עם זה החיים זימנו לי התנסויות שמהן למדתי שיש דברים לא הגיוניים, שאי אפשר להסביר אותם, אבל במבחן התוצאה – הם מוכיחים את עצמם.

לשיטה קוראים – טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי (EMF), שיטה אנרגטית שהגיעה מארצות הברית, לפני כעשרים שנה. ונלמדת כיום ביותר מששים מדינות.

גלית, נערה בת 18, הגיעה אליי עם חרדה ממבחנים. אחרי שני מפגשים היא סיפרה לי בהתרגשות שהיה לה מבחן במתמטיקה ובבוקר של המבחן היא שמה לב למשהו מוזר – היא בכלל לא לחוצה.

האם צריך להאמין בזה? לא. ממש לא צריך להאמין, אבל כן חשוב לבוא עם פתיחות לנסות.

האם זה תמיד עובד? לא תמיד,לרוב זה עובד. בכל מקרה אחרי שנים שלושה מפגשים מרגישים אם זה עוזר או לא. ואם זה משפיע – זה כמו קסם או נס. וכמו שאמר דוד בן-גוריון: "מי שלא מאמין בניסים, אינו מציאותי".

נשמע מעניין? רוצים לנסות? צרו קשר.