"החופש ליצור" ציור אינטואיטיבי

 

מתי בפעם האחרונה אפשרתם לעצמכם לשעה קלה לא לחשוב, לא להבין, לא לבקר, פשוט להיות…להיות בחוויה כמו שהיא: לזרום, ליהנות, לשחק?

ציור אינטואיטיבי הינו דרך לביטוי יצירתי המאפשר לעקוף מחסומים שנוצרו עם השנים ולהגיע למחוזות חדשים ונפלאים בתוכנו. כשנאפשר לעצמנו לעקוף את המחסומים, אותו ביטוי יצירתי יוכל לבוא לידי ביטוי בכל תחום בחיינו.

אין צורך בידם קודם בציור. הציור הוא שפת הבעה יצירתית הנמצאת בתוך כל אחד מאיתנו. ראיתם פעם פעוט שלא יודע לצייר? כל פעוט לוקח צבע ומתחיל לנוע איתו על הדף. אותה הבעה טבעית בציור קיימת גם אצל מבוגרים, רק שלעיתים במהלך השנים אנו מתרחקים מאותה יכולת טבעית שלנו. בסדנה אנו מתחברים לאותו חלק יצירתי שבתוכנו ומאפשרים לו לבוא לידי ביטוי, לצמוח ולהתפתח.

תוך כדי תנועת הצבע על היד והנחיות המדריך ניתן להתחבר לעצמנו, לרגשות שלנו ולהפוך אותם ליצירה.

בציור אינטואיטיבי הדגש הוא על התהליך ולא על התוצר. הכל אפשרי, הכל נכון, אין אפשרות לטעות. שמים בצד את הביקורת, השיפוטיות ופשוט נעים על הדף עם צבעים.

 

  • להגברת היצירתיות בחיינו
  • לשחרור רגשי
  • להגברת השמחה וההנאה בחיינו
  • להפחתת הביקורת העצמית

הסדנה מועברת על-פי שיטתו של ד"ר פינקי פיינשטיין, פסיכיאטר אחר כהגדרתו. שיטה הבנויה משלבים וכללים היוצרים מסגרת, וזאת על מנת שהמצייר ירגיש טוב ובטוח, דבר שמאפשר לו להגיע למחוזות בתוך עצמו שלא ביקר מזמן, מאפשר חיבור עמוק יותר לרגשות, שחרור הפחדים ואפשרות למימוש הגרעין היצירתי שבתוכנו.

נשמע מעניין? נשמע מסקרן?

נשארתם עם עוד שאלות ודברים לא ברורים?

מצויין. אפשרו לעצמכם לא להבין לגמרי הכל, אלא לבוא ולחוות, והתשובות כבר יגיעו מעצמן…

כל אחד יכול, צריך רק לאפשר…

בואו לנוע, לשחק ליצור וליהנות בציור!!!